1. Przed każdą jazdą każdy kierowca zostaje przeszkolony przez ekipę  jak zachowywać się na torze.

  2. Wymagane jest też podpisanie oświadczenia o własnej odpowiedzialności.

  3. Nasz tor jest dwukierunkowy, oznacza to, że każdego dnia jeździmy w innym kierunku – dowiesz się o tym, nim wsiądziesz do gokartu.

  4. Dzieci jeżdżą na torze osobno – nigdy nie z dorosłymi, chyba że z własnymi rodzicami. Dzieci muszą zgłosić się na tor z opiekunem, który wyrazi pisemną zgodę na ich jazdę na torze. W innym przypadku rodzic musi wyrazić zgodę na uczestnictwo dziecka wyścigu z innymi uczestnikami.

 

Jak poruszać się po torze?

Niebieskie światła ustawione w różnych częściach toru oznaczają niebezpieczne zdarzenie na torze. Uczestnicy muszą zwolnić i zatrzymać się. Wznowienie wyścigu następuje po wyłączeniu świateł.

 

 

zbliża się szybszy kierowca lub kierowca dublujący. Kierowca z przodu zobligowany jest przepuścić go w najbliższym dogodnym miejscu.

 

 

 

koniec wyścigu. Wszyscy kierowcy po przekroczeniu mety zobowiązani są do ograniczenia prędkości i spokojnego przejechania okrążenia zjazdowego. Następnie należy ustawić gokart we wskazanym przez torowego miejscu.

 

 

W razie niestosowana się do zasad panujących na torze, obsługa ma prawo zatrzymać uczestnika w wybranym przez siebie momencie i miejscu i udzielić mu ostrzeżenia. W razie, kiedy uczestnik nadal łamie zasady, obsługa ma prawo usunąć zawodnika z toru bez zwrotu wniesionej opłaty.

 © 2011 zz-top.pl & GoodSupport Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów tylko za wyraźną zgodą redakcji portalu.